Оплата

При оформленні замовлення під час оплати ви отримуєте фінальну сумму, але в неї не входять послуги доставки.

Оплата здійснюється картками Visa та MasterCard (через систему LiqPay) або готівкою у відділенні «Нової пошти» на момент отримання замовлення (післяплата). Увага — післяплата неможлива у випадку, якщо ви бажаєте отримати посилку через поштомат.

Якщо ви обираєте післяплату, вам доведеться додатково сплатити послугу грошового переказу «Новою поштою» самостійно. Це є окремою послугою «Нової пошти», і вам доведеться сплатити згідно з правилами користування послугами цієї компанії. При оплаті карткою вартості книжок під час замовлення ви цього робити не будете.

Будьте уважні, коли ви вирішили зробити оплату карткою, і заповнюйте всі пункти правильно та перевіряйте викладену інформацію ретельно.

Платіж не відбудеться, якщо ви вирішили сплатити карткою, оформленою у банку за кордоном, а надаєте номер телефона українського мобільного оператора, або навпаки. 

У випадках виникнення проблем, якщо у вас виникають запитання чи ви потребуєте консультацій, звертайтесь, будь ласка, листом на електронну адресу: support@lutasprava.com або телефонуйте у робочий час за телефонами: +380679684757, +380662506794.