Оплата / Доставка

ОПЛАТА

При оформленні замовлення під час оплати ви отримуєте фінальну сумму, але в неї не входять послуги доставки.
Оплата здійснюється картками Visa та MasterCard (через систему LiqPay) або готівкою у відділенні «Нової пошти» на момент отримання замовлення (післяплата). Увага — післяплата неможлива у випадку, якщо ви бажаєте отримати посилку через поштомат.
Якщо ви обираєте післяплату, вам доведеться додатково сплатити послугу грошового переказу «Новою поштою» самостійно. Це є окремою послугою «Нової пошти», і вам доведеться сплатити згідно з правилами користування послугами цієї компанії. При оплаті карткою вартості книжок під час замовлення ви цього робити не будете.
Будьте уважні, коли ви вирішили зробити оплату карткою, і заповнюйте всі пункти правильно та перевіряйте викладену інформацію ретельно.
Платіж не відбудеться, якщо ви вирішили сплатити карткою, оформленою у банку за кордоном, а надаєте номер телефона українського мобільного оператора, або навпаки. 
У випадках виникнення проблем, якщо у вас виникають запитання чи ви потребуєте консультацій, звертайтесь, будь ласка, листом на електронну адресу: support@lutasprava.com або телефонуйте у робочий час за телефонами: +380679684757, +380662506794.


ДОСТАВКА

Доставка посилок з вашими замовленнями відбувається протягом одного-чотирьох робочих днів через мережу компанії «Нова пошта» за рахунок отримувача. Вартість доставки докладніше можна взнати на офіційному сайті «Нової пошти» за посиланням тут.

Якщо ви замовляєте доставку з післяплатою, вам потрібно буде сплатити послугу переказу коштів окремо.
Увага! Якщо ви бажаєте отримати посилку через поштомат «Нової пошти», прохання не обирати післяплату як спосіб розрахунку. Відправлення до поштоматів можливі лише за умови попередньої оплати через LiqPay.


> Завантаржити договір публічної оферти у форматі PDF <