Іван Семесюк. ЩОДЕННИК УКРАЇНОЖЕРА

Іван Семесюк. ЩОДЕННИК УКРАЇНОЖЕРА

Іван Семесюк. ЩОДЕННИК УКРАЇНОЖЕРА

Виробник:Видавництво «Люта справа»
Артикул:LS14—0014
ISBN:978-966-2760-16-3
Рік видання:2014
Наклад:2000
Мова:Українська
Кількість сторінок:192
Обкладинка:М'яка
Вага:350 г
Розмір:210 × 160 × 11 мм
Наявність:В наявності
  • 100,00 грн.

Книга створена для усіх, хто цікавиться етнопсихологією, українською історією, ультракультурою та новим вітчизняним фольклором. Збірка кепкувань, переосмислень, здогадок та пророцтв. Основна мета цієї колекції псевдолітературних злочинів — образити якомога більшу кількість читачів та спаплюжити їхні почуття цікавим авторським досвідом.

Десакралізація або смерть!


Увага! У книзі присутня ненормативна лексика. Бажане вікове обмеження — 18+. 


Андрій Бондар: 

Важко уявити собі більш ідеальний текст про Україну й українців, аніж писання такого собі Івана Семесюка — художника й мислителя-мізантропа. В ньому пропорційно намішано їдкої самоіронії, епічної борзоти, мазохістської ліричності, зворушливої ненависті та драматичного похуїзму. Однак окреслити його лише в термінах національної критики і тотальної мізантропії було б некоректно і просто невиправно тупо. Семесюк — гуманіст у дзен-буддистський спосіб. Зустрінеш Будду — вбий Будду. Зустрінеш українця — вбий українця. Семесюк — це шляхетне подолання сіряцьких законів українського існування, хрестоматійний клин клином. Семесюк — непретензійний, як національний епос, і безжальний, як Сокира Перуна. Це злоїбуча суміш Остапа Вишні та Леся Подерв’янського несе добро нове у світ, очищення від комплексів і прояснення мисленнєвого світу простого українця. В Семесюка треба вчитись, бо якщо не вчитись у Семесюка, то доведеться все життя жити за Дуґіним. Слава Україні!


Мешканці фейсбуку: 

Іван Семесюк — це турбофольклорний феномен в епоху чергового краху постколоніальної ідентичності. Вусатий мешканець підпільних закладів, художник, який звеличує неіснуючих істот, людина на роздоріжжі. Семесюк — унікальна бандера, яка вміє грати на балалайці, популярний ворог людства і дослідник приємного. Етнограф і демагоголь художньої сфери.


ISBN: 978-966-2760-16-3
Рік видання: 2014
Наклад: 2000
Мова: Українська
Кількість сторінок: 192
Обкладинка: М'яка
Вага: 350 г
Розмір: 210 × 160 × 11 мм