Антін Мухарський. НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ МОДЕРНОЇ УКРАЇНИ. Ілюстроване видання

Антін Мухарський. НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ МОДЕРНОЇ УКРАЇНИ. Ілюстроване видання

Антін Мухарський. НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ МОДЕРНОЇ УКРАЇНИ. Ілюстроване видання

Виробник:Український культурний фронт
Артикул:UF17—0001
ISBN:978-966-2760-61-3
Рік видання:2017
Мова:українська
Кількість сторінок:272
Обкладинка:м'яка
Вага:1200 г
Розмір:320 х 240 х 30 мм
Додатково:кольорові ілюстрації
Наявність:В наявності
  • 475,00 грн.

"Національна ідея модерної України" — унікальне літературно-мистецьке видання, в якому у формі есе, інтерв’ю та цитат видатних українців, митців, літераторів та філософів опрацьовано величезний масив інформації, роздумів, поглядів та думок щодо існування різних форм українcької ідентичності, шляхів розвитку суспільства та держави в контексті викликів, які ставить перед нами час.


Видання буде надзвичайно корисне всім тим, хто включений у процеси державотворення, а також адептам та творцям модерного контексту української історії, культури, футурології та урбаністики, бо дає поживний ґрунт для власних роздумів і рефлексій на теми можливих шляхів розвитку нашої нації та держави.

Дуже легка в читанні, з глибинними змістами та контраверсійними судженнями, ця книга має всі шанси стати неодмінним атрибутом сучасної української інтелектуальної еліти, всіх тих, хто словом, ділом і думкою творить наше спільне майбутнє, яке починається вже сьогодні.


Лесь Подерв'янський: Те, що в українському інформаційному просторі досі чутно російську попсу – за межею добра і зла, як і російська попса. Цей мікроб глушити треба пеніциліном – дуже жорстко.


 Олег Скрипка: Мене виховала висококультурна Франція, і у Франції я став свідомим патріотом. Так вийшло, що я спочатку вивчив французьку, а тоді вже опанував українську мову та почав нею вільно розмовляти.


Ада Роговцева: Що таке любов? Любов – це… мій стан і лише мій, вже нічий. Це те, на що я здатна. Як я сприймаю світ. Я народилася – і вдячна – мамі, татові, і далі-далі-далі… Потім приходить ніжність, пристрасть, але це все ж різні прояви – однієї любові. Любові до життя.


ISBN: 978-966-2760-61-3
Рік видання: 2017
Мова: українська
Кількість сторінок: 272
Обкладинка: м'яка
Вага: 1200 г
Розмір: 320 х 240 х 30 мм
Додатково: кольорові ілюстрації