Всеволод Зеленін. ОСНОВИ МІФОДИЗАЙНУ

Всеволод Зеленін. ОСНОВИ МІФОДИЗАЙНУ

Всеволод Зеленін. ОСНОВИ МІФОДИЗАЙНУ

Виробник:Видавництво «Люта справа»
Артикул:LS18—0066
Рік видання:2017
Наклад:1000 прим.
Мова:українська
Кількість сторінок:168
Обкладинка:м'яка
Вага:290 г
Розмір:235 х 170 х 8 мм
Наявність:В наявності
  • 240,00 грн.

ОСНОВИ МІФОДИЗАЙНУ. ПСИХОЛОГІЇ КЕРУВАННЯ МЕДІАРЕАЛЬНІСТЮ. Навчально-методичний посібник

Ми живемо у міфах і міфи живуть у нас. Свідомо чи несвідомо ми, наслідуючи своїх прабатьків, сприймаємо світ за тими ж сакральними сценаріями. Читаючи дитячі казки, слухаючи прадавні мамині колискові чи сучасні шлягери, переглядаючи новини й рекламу по ТБ та в іІнтернеті, активно беручи участь у політичному житті або вважаючи себе стороннім спостерігачем історичних подій. Різниці немає. Ми — в міфі.

І є ті, хтовсе життя в міфі, як риба у воді, не помічаючи цього. А є міфотворці, які створюють для нас реальність життя за допомогою медіа. Поки в них виходить добре, усе ніби гаразд, ми навіть не помічаємо нічого, як діти в дитячому садку не замислюються про менеджмент цього закладу.

Але коли сила й фаховість міфотворців слабшають, руйнуються віковічні підпори — се летить шкереберть: держави розпадаються, люди втрачають смисли, може розпочатися братовбивча війна. Отже, міфи потрібні нам як повітря.

Ця книжка відчиняє двері до таємниці управління реальністю, в якій ми звикли жити. Вона буде корисною для політичних психологів, політологів, бренд-менеджерів, рекламістів, маркетологів, політтехнологів, партійних і державних ідеологів, чценаристів і продюсерів, дипломатів, працівників силових структур і державних установ — словом, для всіх, хто за покликом серця або ж родом діяльності є хранителем і новатором міфів. Для тих, хто займається міфодизайном у практичній площині — тобто щодня творить наш світ.

Адже саме завдяки тим міфам ми живемо у світі.

Рік видання: 2017
Наклад: 1000 прим.
Мова: українська
Кількість сторінок: 168
Обкладинка: м'яка
Вага: 290 г
Розмір: 235 х 170 х 8 мм