Мухарський Антін. СКАЗКІ РУSSКАГО МІРА

Мухарський Антін. СКАЗКІ РУSSКАГО МІРА

Мухарський Антін. СКАЗКІ РУSSКАГО МІРА

Артикул:LS16—0023
ISBN978-966-97508-8-4
МоваУкраїнська
Рік видання2016
Кількість сторінок144
Наклад1000
ОбкладинкаМ'яка
Розмір320 × 240 × 15 мм
Вага675 г
ВидавництвоЛюта справа
Наявність:В наявності
  • 250,00 грн.

Найлютіша та найрадикальніша книга Антіна Мухарського, що розвінчує імперські міфи, десакралізує та демотивує пропагандистські штампи, історичні та культурологічні кліше «русского міра», б’є під дих по духовних скрєпах та сакральних місцях путінської квазіімперії. Цей арт-бук втілено у творчій співпраці з Іваном Семесюком – українським художником, що створив до нього не менш люті та навіть геніальні ілюстрації, що, без сумніву, увійдуть до творчої скарбниці українського та світового мистецтва.


Увага! У книзі присутня ненормативна лексика. Бажане вікове обмеження — 18+.


«Форбс. Україна» — Чудова сімка: найкраще на «Книжковому арсеналі». Якими літературними новинками, презентованими на видавничому фестивалі країни, варто поповнити библіотеку:

Досить незвичайна збірка оповідань з усіма атрибутами, характерними «радикальному» жанру, – попередженням про наявність у текстах ненормативної лексики та віковими обмеженнями. По суті ж це билинний епос сучасності, фольклорне зведення політичних анекдотів, оповідний стиль якого передбачає популярність у політизованих колах. Автор розвінчує імперські міфи і культурологічні кліше «русского мира», глузує над штампами путінської імперії й іронізує щодо її побутової демонології. Зізнаючись при цьому, що за час життя в совку і сам став носієм вірусу «хомо совєтікус», тому весь його проект – це історія хвороби і пошуків зцілення від тотальної русифікації. Гумор і сатиру автора доповнюють жорсткі за своєю образністю ілюстрації Івана Семесюка, виконані в стилі народного лубка й одночасно революційної агітки.ISBN 978-966-97508-8-4
Мова Українська
Рік видання 2016
Кількість сторінок 144
Наклад 1000
Обкладинка М'яка
Розмір 320 × 240 × 15 мм
Вага 675 г
Видавництво Люта справа
Схожі товари