Артем Полежака. СТІХИ О ЖИЗНІ

Артем Полежака. СТІХИ О ЖИЗНІ

Артем Полежака. СТІХИ О ЖИЗНІ

Виробник:Видавництво «Люта справа»
Артикул:LS16—0025
Країна:Люта справа
ISBN:978-617-7420-00-1
Рік видання:2016
Наклад:1000
Мова:Українська, російська
Кількість сторінок:160
Обкладинка:М'яка
Вага:245 г
Розмір:200 × 145 × 10 мм
Наявність:В наявності
  • 200,00 грн.

Полежака працює над віршами.

Вірші працюють над Полежакою.

«Білий галас» свіжим протягом пронизує обох.

Освіченому читачу впадають в око алюзії, які ще більш освічений читач назве «Постмодерном».

Неосвічений читач не помітить нічого такого.

Його накриє холодна хвиля самотності.

Самотності, без якої немає поезії.

Лесь Подерв’янський


Увага! У книзі присутня ненормативна лексика. Бажане вікове обмеження — 18+.


«Депо.Уа» — Книжковий арсенал: 5 книжок та презентацій, які не можна пропустити:

Відомий український поет, який спеціалізується на безсоромних віршах, підготував новинку для прихильників. "Стіхи о жизні" – це збірка пародій, віршованих анекдотів, іронічних відгуків на поточні соціально-політичні події та на вічні теми українською, російською та "мішаною мовою маршруток". До книги увійшли, зокрема, "Москаль у МакДональдзі", "Як упав же він (на падіння Леніна в місті Харкові)", "Катя Ватница", "Колода порнокарт", "Господин Киселев" та інші.


«Читомо.Ком» — 11 поетичних новинок до Книжкового арсеналу:

Ексклюзив – перша справжня паперова книжка одного з найвідоміших сучасних сатирично-іронічних поетів України Артема Полежаки. Важко повірити, що в нього досі не було власної книжки, але це так.

«Люта Справа» взялася виправити ситуацію. І ось до вашої уваги «Стіхи о жизні». Пародії, віршовані анекдоти, веселі відгуки на поточні соціально-політичні події та на вічні теми українською, російською та мішаною мовою маршруток (про них Полежака теж чимало пише).

У книжці ви знайдете, серед іншого, такі хіти, як «Москаль у МакДональдзі», «Як упав же він (на падіння Леніна в місті Харкові)», «Катя Ватница», «Колода порнокарт», «Господин Киселев».


Ірина Славінська — Книги, які хочуть усі:

За п'ять фестивальних днів розібрали і 400 штук дебютної збірки поезії Стіхи о жизні Артема Полежаки (видавництво Люта справа). Відмінний результат для автора крилатих фраз "президент моєї країни — гопнік" і багатьох інших, які ми хором повторювали на Майдані.

П'ятірка вибраних новинок з усіх, що розмели на Арсеналі,— досить суб'єктивна. Це книги, які мені самій вдалося прочитати ще до фестивалю, деякі — в рукописах. Але в цілому всі п'ять видань говорять про низку важливих трендів.

По-перше, у нас знову виходять дебютні художні тексти, отже, видавці готові ризикувати і робити ставку на нові імена. По-друге, з'являється все більше якісної перекладної літератури. Видавці навчилися стежити за тим, що читають у світі, та випускати українські переклади швидко і якісно. По-третє, відчувається попит на хорошу немистецьку літературу: есе, біографія, мемуари, бізнес-видання. По-четверте, книги поступово перетворюються на об'єкт, який хочеться тримати в руках, заплативши сотню-другу гривень. Так, є таланти, які продовжують друкувати книги на туалетному папері, але баланс переміщується у бік якості. І найважливіший результат — з'являються нові гравці. Люди, ще вчора лише мріяли друкувати улюблені книги, сьогодні вже роблять це. За нами — купівля та апробація.


Юрко Позаяк: 

Обережно! Ви тримаєте в руках бомбу! Вона обов’язково експлодує, щойно ви почнете читати перший вірш! Ця книжка начинена динамітом гумору, тринітротолуолом реготу, нітрогліцерином веселого зубоскальства, піроксиліном уїдливого глузування й пірамідоном іронії.

Виготовив цю бомбу найпопулярніший терорист сучасної української поезії Артем Полежака, герой-шахід, який сотні разів підривав себе в людних місцях — на слемівських тусівках, на поетичних вечорах і групняках, у клюбах і пабах, на сценах і трибунах, в залах і на вокзалах, на вулицях і майданах. І щоразу натовп вибухав разом із ним громовим нестримним сміхом. 

Полежака це геній, але не монументально-гранітний і не духовно-ефірно-ефемерний. Він не спустився до нас з небес. Це простий, як двері, геній з триденної загулялки, з пивбару, з борделю, зі студентської аудиторії, з хрущовки, з підворітні, з провулка-закапелка.

Справжній поет буває від Бога. Може, від Бога і Полежака, але, по-моєму, він все-таки натуральний чорт, набитий дурною енергією й безглуздими ідеями, веселий, бучний, безжурний і безжальний. Тепер я розумію, звідки в нього такі масляно-лукаві єврейські оченята, й чому йому так личить коротка й гостра чорна борідка. Чортяка-Полежака!

Полежака — Ілля Муромець. Полежака лежма лежав на якійсь невідомій печі 30 і три роки, а потім став на ноги і виявився богатирем.

Полежака — Котигорошко. Ніхто не знає, звідки він насправді взявся. Він не відвідував поетичних гуртків, не ходив на літсемінари, школяриком не надсилав недолугі віршики до районних та обласних газет, він навіть не опублікував тоненьку збірочку початківця. Він просто з’явився нізвідки з величезною довбнею на плечі й навішав усім таких поетичних звіздюлів, шо мама не горюй!

Я свічку не тримав, але ж, мабуть, Полежака ще й секс-символ! Принаймні, якби я була юною курсисткою, то віддалася б йому знаменитому на раз-два-три.

Полежка — козак! Полежака — єврей! Полежака  жидобандерівець! Полежака — потомственний татаро-ірокез! Полежака найкращий псевдокацап! Полежака з Харкова! З Києва! Зі Львова й Станіславова! З Донецька і Луганська! З Чернігова й Одеси! З Занзібару й Мадагаскару! 

Полежака — нове самогенеративне вселенське явище. Й ім’я в цього явища може бути тільки одне — Полежака!

Країна: Люта справа
ISBN: 978-617-7420-00-1
Рік видання: 2016
Наклад: 1000
Мова: Українська, російська
Кількість сторінок: 160
Обкладинка: М'яка
Вага: 245 г
Розмір: 200 × 145 × 10 мм
Схожі товари